Блок живлення Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU
Відео 5Фото 8 |
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU |
|
Роз'єми для кабелів живлення Corsair RMx Shift перенесені на бічну стінку!
Для правильної установки блоків живлення RMx Shift необхідно передбачити наявність між боковою стінкою комп'ютерного корпусу та роз'ємами живлення БЖ вільний простір щонайменше 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU
Усі ціни 46 →Corsair RM1200x Shift 1200W (CP-9020254-EU) CP-9020254-EU | 11 199 грн. |
Блок живлення Corsair RM1200x Shift PCIE5 (CP-9020254-EU) 1200W CP-9020254 | 11 199 грн. |
Блок живлення Corsair RM1200x Shift (CP-9020254) | 11 036 грн. |
Блок питания Corsair 1200W RM1200x Shift PCIE5 (CP-9020254-EU) | 11 200 грн. |
Блок живлення Corsair 1200W RM1200x Shift PCIE5 (CP-9020254-EU) | 11 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx SHIFT
Ціни на Corsair RMx SHIFT |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU | від 6 587 грн. | 41 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU | від 6 660 грн. | 27 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU | від 6 956 грн. | 47 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020274-EU | від 7 555 грн. | 27 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020253-EU | від 8 599 грн. | 50 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020275-EU | від 9 393 грн. | 27 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU | від 10 390 грн. | 47 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU | від 10 074 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →