Блок живлення Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU
Відео 5Фото 8 |
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU |
|
Роз'єми для кабелів живлення Corsair RMx Shift перенесені на бічну стінку!
Для правильної установки блоків живлення RMx Shift необхідно передбачити наявність між боковою стінкою комп'ютерного корпусу та роз'ємами живлення БЖ вільний простір щонайменше 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU
Усі ціни 26 →Corsair RM750x Shift 750W (CP-9020251-EU) CP-9020251-EU | 7 249 грн. |
Блок живлення Corsair RM750x Shift PCIE5 (CP-9020251-EU) 750W CP-9020251-E | 7 249 грн. |
Блок питания Corsair 750W RM750x Shift PCIE5 (CP-9020251-EU) | 7 249 грн. |
Блок живлення Corsair 750W RM750x Shift PCIE5 (CP-9020251-EU) | 7 249 грн. |
Блок питания Corsair RM750x Shift PCIE5 (CP-9020251-EU) 750W CP-9020251-EU | 7 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx SHIFT
Ціни на Corsair RMx SHIFT |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU | від 6 631 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU | від 6 693 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU | від 6 956 грн. | 31 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020274-EU | від 7 625 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020253-EU | від 8 599 грн. | 32 пропозиції | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020275-EU | від 9 510 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU | від 10 397 грн. | 31 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU | від 10 171 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →