Програвач вінілу Crosley Bermuda
Відео 2Фото 15 |
Crosley Bermuda |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosley Bermuda
Усі ціни 22 →Програвач вінілу Crosley Gramofon Bermuda 33/45 Rpm Bt Rca | 7 216 грн. |
Виниловый проигрыватель Crosley Bermuda Black (CR6233D-BK) | 13 895 грн. |
Crosley CR6233A Bermuda Black/Grey | 11 960 грн. |
Gramofon Crosley Bermuda Black Bluetooth | 13 120 грн. |
Crosley Bermuda Red | 14 900 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Crosley Bermuda:
- Регулятор рівня гучності
РекомендуємоПорівняти в таблиці →