Програвач вінілу Aiwa APX-680BT
Відео 1Фото 16 |
Aiwa APX-680BT |
|
Чохол в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aiwa APX-680BT
Усі ціни 26 →Вініловий програвач Aiwa APX-680BT APX680BT | 14 669 грн. |
AIWA AIWA APX-680BT/WT | 14 629 грн. |
Проигрыватель виниловых дисков Aiwa APX-680BT | 13 972 грн. |
Програвач вінілу Aiwa Gramofon APX 680BT Czarny | 11 439 грн. |
Aiwa Gramofon APX 680BT Czarny | 11 160 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →