Смартфон CUBOT A1 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 8 |
CUBOT A1 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:205 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT A1 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон Cubot A1 4/128Gb black | 4 127 грн. |
Cubot A1 4/128Gb Blue STH0024119 | 3 699 грн. |
Cubot A1 4/128GB Blue | 3 599 грн. |
Смартфон Cubot A1 4GB 128GB 6.56" Black | 4 149 грн. |
Cubot A1 4/128Gb Black STH0024365 | 4 299 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →