Автомагнітола Decker MDR-124 BT
Відео 2 |
Decker MDR-124 BT
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Управління зі смартфона за допомогою програми
Всі характеристики
Характеристики MDR-124 BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Decker MDR-124 BT
Усі ціни 17 →DECKER MDR-124 BT | 2 949 грн. |
Автомагнитола Decker MDR-124 BT | 2 993 грн. |
Автомагнітола Decker MDR-124 BT | 2 949 грн. |
[:ua]Автомагнітола 1Din Decker MDR-124 BT DSP[:ru]Автомагнитола 1Din Decke | 2 949 грн. |
ще 12 пропозицій
Загалом хороша магнітола. Дуже багато налаштувань тонкого налаштування звуку. Цінителі якісного звуку оцінять. Особисто для мене є пара мінусів – 1) хоч і в специфікації написано, що магнітола читає аудіо формат WMA, насправді він його не читає взагалі, 2) розробники повністю закинули оновлення прошивок на даний апарат. GT Fan Play: користуюся Decker MDR-124 BT кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →