Кулер Deepcool GAMMAXX 400 EX (DP-MCH4-GMX400EX)
Відео 13Фото 10 |
Найпотужніша версія народного суперкулера Deepcool GAMMAX 400, яка є подальшим розвитком цієї серії. У порівнянні з оригінальною версією GAMMAX 400 розробники змогли збільшити кількість пластин у радіаторі на 20%, підвищивши тим самим його площу, а також оснастили кулером додатковим 120-мм вентилятором. Deepcool GAMMAXX 400 EX є масивною вежею висотою 158 мм, основою якої є масивний металевий радіатор з підвищеною щільністю ребер.
Радіатор пронизують 4 теплові трубки, які контактують безпосередньо з підошвою процесора. З боків радіатор обдуває пару 120-мм вертушок на гідродинамічному підшипнику. Швидкість обертання лопатей регулюється в діапазоні від 500 до 1500 оборотів на хвилину, а вся конструкція, що охолоджує, може згенерувати повітряний потік потужністю 52 CFM і відвести від процесора до 180 Вт тепла.
Цього цілком вистачає для ефективного розгону гарячих чипів рівня Ryzen 7/Core i7 з автоматичним або ручним розгоном. Незважаючи на серйозне оснащення та високий показник теплорозсіювання, дана модель відноситься до нижньої частини середнього цінового сегменту і відмінно підійде для економних ігрових складання, в яких власник прагне максимізувати кожен вкладений долар. На відміну від попередників по серії GAMMAXX, ця версія з приставкою EX дружить з усіма сучасними процесорними сокетами, включаючи Intel LGA1700 і AMD AM5.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool GAMMAXX 400 EX
Усі ціни 33 →Deepcool GAMMAXX 400EX (DP-MCH4-GMX400EX) DP-MCH4-GMX400EX | 1 449 грн. |
Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 400 EX (DP-MCH4-GMX400EX) DP-MCH4-GMX40 | 1 449 грн. |
Кулер Deepcool Gammaxx 400EX | 1 449 грн. |
Вентилятор cpu Deepcool gammaxx 400ex lga1200/1151/1150/1155/1366/am4/am3+ | 1 500 грн. |
Ця вежа пережила вже не одне покоління i5, і його з головою вистачає Відмінно справляється з охолодженням розігнаних i5 8600k 4.8 та i5 10600k 5.0 немає Влад Глуський: користуюся Deepcool GAMMAXX 400 EX більше року |