Кулер Thermaltake UX200 SE ARGB (CL-P105-AL12SW-A)
Відео 5Фото 19 |
Thermaltake UX200 SE ARGB
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Теплових трубок:4 шт
TDP:170 Вт
Висота:156 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики UX200 SE ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake UX200 SE ARGB
Усі ціни 12 →Процесорний кулер Thermaltake UX 200 ARGB Sync (CL-P105-AL12SW-A) CL-P105- | 1 323 грн. |
Процессорный кулер Thermaltake UX 200 ARGB Sync/Air cooler/12025/PWM 600~1 | 1 323 грн. |
ThermalTake UX 200 SE CL-P105-AL12SW-A | 1 309 грн. |
ThermalTake Кулер до процесора ThermalTake UX 200 SE (CL-P105-AL12SW-A) CL | 1 320 грн. |
Thermaltake UX200 SE ARGB Lighting Black (CL-P105-AL12SW-A) cl-p105-al12sw | 1 320 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →