Defunc True Music
Відео 10Фото 53 |
Defunc True Music |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defunc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defunc.
Купити Defunc True Music
Усі ціни 6 →Навушники Defunc True Music TWS White (D4272M) | 898 грн. |
Навушники Defunc True Music TWS Black (D4271M) | 898 грн. |
Навушники Defunc True Music TWS Pink (D4275M) | 898 грн. |
Навушники Defunc True Music TWS Blue (D4274M) | 898 грн. |
Навушники Defunc True Music TWS Green (D4276M) | 898 грн. |
Навушники Defunc True Music TWS Red (D4273M) | 898 грн. |
Користуюсь більше року, зв'язок тримають стабільний, звук нормальний, але занадто гучний. Відносно добре тримаються у вусі. Надто гучні, за нормальних умов треба слухати на мінімумі.
Нерівномірно розряджаються, іноді один навушник розряджається швидше ніж інший. |
вуха хороші для своєї ціни, забагато басів і трохи глухий звук, але це відчувається, але для мене це не викликає жодного дискомфорту. Минули навушники від іншої фірми були з таким самим ступенем захистом і не впоралися від тренувань, були qcy t7. Звук, зручно сидять, приємні тактильно, гарні Звук не зовсім чистий, забагато басів, у мене вся музика з басів, тому мене це не бентежить) р: користуюся Defunc True Music менше місяця |
Гарна якість звуку,Дуже голосні, дуже гарно сидять у вусі Ні Андрій Лисенко: користуюся Defunc True Music менше місяця |
Родом зі Скандинавії
Defunc True Music — бездротові навушники або, точніше, стереогарнітура з мікрофоном від шведського бренду в класичному форматі вкладишів. На відміну від вакуумних навушників, Вкладиші не створюють підвищений тиск на барабанну перетинку вуха — в них можна просидіти хоч цілий робочий день. Діаметр динамічних випромінювачів становить 13 мм, а частотний діапазон від 20 до 20000 Гц.
На будь-який смак і колір
М'які силіконові амбушюри тактильно приємні шкірі і щільно сидять у вушній раковині. Можливі навіть заняття помірно інтенсивним спортом. На вибір пропонується цілих шість варіантів забарвлення: класичні чорний і білий, а також модні червоний, синій, зелений і рожевий.
Цілий день на зв'язку
Інтерфейс підключення Defunc True Music — енергоефективний Bluetooth 5.0. На одному заряді навушники здатні працювати більше 3 годин, ще тричі їх можна зарядити від комплектного футляра з вбудованою батареєю на 400 мАгод. Того отримуємо сумарний час автономної роботи до 12 годин. А якщо використовувати навушники по черзі (один слухаєте, другий заряджаєте), то заряду вистачить на цілу добу.