BASEUS Bowie E3
Відео 19Фото 30 |
BASEUS Bowie E3 |
|
Порівняно недорогі і повністю бездротові навушники вкладиші, які перш за все примітні непоганий автономністю і захистом від води. Так, корпус захищений за стандартом IP64, що звичайно ж не дозволяє використовувати навушники під час плавання в басейні, але при цьому невеликий дощ їм точно не страшний. Звучання навушників BASEUS Bowie E3 забезпечують досить великі 13-мм динамічні випромінювачі, а його передача здійснюється за допомогою аудіокодеків SBC і ААС.
За допомогою тапов по навушниках можна перемикати треки або ставити їх на паузу, а ось регулювання гучність можлива тільки з Сполученого смартфона. Є спеціальний ігровий режим, націлений на зменшення затримок відтворення звуків в динамічних іграх, а також функція виклику голосового асистента. Вбудований мікрофон забезпечує можливість використання навушників в якості бездротової гарнітури.
Відзначимо, що саме з'єднання з джерелом сигналу здійснюється по надійному, швидкому і енергоефективному інтерфейсу Bluetooth v 5.0. Автономність навушників становить близько 5 год, що можна назвати досить стандартним показником для моделей цього типу. Комплектний кейс-зарядник дозволяє збільшити цей час ще на 20 ч.але саме примітне те, що всього 10 хв зарядки навушників в кейсі забезпечують до 1 год безперервної роботи. Сам кейс виготовлений з білого глянцевого пластику і оснащений одним індикатором статусу зарядки. Зарядка здійснюється через інтерфейс USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie E3
Усі ціни 137 →Навушники Baseus Encok True Wireless Earphones Bowie E3 (White) | 829 грн. |
Навушники Baseus Bowie E3 Black | 799 грн. |
Наушники Baseus Bowie E3 Black | 865 грн. |
Бездротові навушники TWS Bluetooth 5.0 IP64 чорні Baseus E3 NGTW080001 | 1 195 грн. |
Baseus Bowie E3 NGTW080001 Black | 1 355 грн. |