Жорсткий диск Dell SAS 400-20165 2 ТБ
Відео 7 | Товар застарів Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Dell 400-20165 73 ГБ 146 ГБ 146 ГБ DY635 146 ГБ RY491 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ AEEF 300 ГБ AJOU 300 ГБ HR200 500 ГБ 500 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ600 ГБ AJSC 600 ГБ G11/G12 600 ГБ PowerEdge R 960 ГБ 960 ГБ ASKS BCNP 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ AEFI 1 ТБ AEFJ 1.2 ТБ 1.2 ТБ AJOV 1.92 ТБ BCPFt 2 ТБ 2 ТБ 2 ТБ 2 ТБ 400-AHDG 2 ТБ 400-ALOB 2 ТБ 400-ALPB 2 ТБ AEGC 3 ТБ 3 ТБ 3 ТБ 3.84 ТБ BFQZ 4 ТБ 4 ТБ 400-ALRT 4 ТБ AEGI 4 ТБ ALNY 6 ТБ 6 ТБ 6 ТБ 8 ТБ 8 ТБ AMPG 8 ТБ ASIB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 400-20165
Ціни на Dell SAS 400-20165 |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 400-19716 600 ГБ | від 21 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC | від 9 687 грн. | 19 пропозицій | ||
Dell SAS 400-BCNP 960 ГБ BCNP | від 72 520 грн. | 8 пропозицій | ||
Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG | від 13 640 грн. | 3 пропозиції |