Жорсткий диск Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG
Відео 7 |
Dell 400-AMPG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG
Dell Promocja Hard Drive 8 Tb Sas 12Gb/S 7200 Rpm Sas3 Cache (400AMPG) | 13 640 грн. |
Dell Promocja Hard Drive 8 Tb Sas 12Gb/S 7200 Rpm Sas3 Cache (400AMPG) | 13 981 грн. |
Dell Promocja Hard Drive 8 Tb Sas 12Gb/S 7200 Rpm Sas3 Cache (400AMPG) | 14 322 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 400-AMPG
Ціни на Dell SAS 400-AMPG |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 400-19716 600 ГБ | від 21 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC | від 9 687 грн. | 17 пропозицій | ||
Dell SAS 400-BCNP 960 ГБ BCNP | від 72 520 грн. | 8 пропозицій | ||
Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG | від 13 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →