Жорсткий диск Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC
Відео 7 |
Dell 400-AJSC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC
Жорсткий диск Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC | 11 689 грн. |
Накопичувач на жорстких магнітних дисках DELL 600GB 15K RPM SAS 12Gbps 2.5 | 12 912 грн. |
Жорсткий диск для сервера Dell 600GB 15K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Har | 12 966 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 400-AJSC
Ціни на Dell SAS 400-AJSC |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 400-19716 600 ГБ | від 21 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC | від 11 689 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 400-BCNP 960 ГБ BCNP | від 72 520 грн. | 7 пропозицій | ||
Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG | від 13 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →