Powerbank DELTACO PB-A1001
DELTACO PB-A1001 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DELTACO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DELTACO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DELTACO PB-A1001
Deltaco Deltaco 10000mAh +cable white (PB-A1001) | 291 грн. |
Батарея универсальная Deltaco 10000mAh, Input:Micro-USB, Output:USB-A*2(5V | 303 грн. |
Deltaco 10000mAh, Input:Micro-USB, Output:USB-A*2(5V/2.1A) PB-A1001 | 299 грн. |
Deltaco PB-A1001 10000 mAh White | 319 грн. |
Deltaco PB-A1001 | 240 грн. |