Powerbank Intenso S10000
Відео 2Фото 4 |
Intenso S10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso S10000
Усі ціни 12 →Power Bank Intenso S10000mAh (4034303022649) Black | 499 грн. |
Intenso Intenso S 10000mAh Black (7332530) | 348 грн. |
Intenso S10000 10000mAh microUSB, USB-A, 2.1A, Black 7332530 | 339 грн. |
Портативное зарядное устройство USB 10000MAH BLACK S10000 INTENSO 7332530 | 347 грн. |
Батарея універсальна Intenso S10000 10000mAh microUSB, USB-A, 2.1A, Black | 270 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди