Мінідрон DJI Spark
Відео 21Фото 39 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Spark
Усі ціни 9 →Квадрокоптер DJI Spark Alpina White (CP.PT.000741) | 17 960 грн. |
DJI Spark Alpina White (CP.PT.000741) mj-061876 | 18 434 грн. |
DJI Spark Alpina White (CP.PT.000741) STH0022227 | 18 699 грн. |
DJI Spark Alpina White (CP.PT.000741) 115032 | 18 832 грн. |
Квадрокоптер Dji Spark Alpina White (CP.PT.000741) | 18 396 грн. |
Міні-коптер DJI Spark поєднує в собі максимальну компактність і простоту в освоєнні. При цьому він володіє неабиякими здібностями як щодо льотних характеристик, так і в плані відеозйомки з повітря.
Зліт з руки
Дрон можна запускати в політ прямо з долоні, чому сприяють невелика вага моделі і її розміри. Довжина корпусу DJI Spark складає всього 143 мм, що на півтора сантиметра менше, ніж довжина смартфона Apple iPhone 7 Plus, який може використовуватися в якості пульта ДУ для дрона. Також квадрокоптером підтримується сполучення з гаджетами на ОС Android і більше новаторське управління жестами за допомогою помахів руками (дозволяє визначити напрямок польоту).
Тривалість польоту
4 гвинта розганяють коптер до максимальної швидкості близько 50 км/год (в спортивному режимі). Але більшу частину часу швидкість польоту не перевищує 20 км/год. При цьому заряду батареї вистачає приблизно на 16 хвилин перебування апарата в повітрі — не так вже багато за мірками серйозних квадрокоптерів для відеопродакшн, але цілком достатньо для обивательських зйомок.
Відеозйомка
Камера на борту пристрою закріплена на 2-осьовому механічному підвісі. Її око дивиться на світ під кутом огляду 82° і передає побачене на матрицю з розмірами 1/2.3". Відеоролики записуються на носій формату microSD в роздільній здатності 1920х1080 пікселів з фреймрейтом 30 к/с. Оператору також доступно управління поворотами камери вгору-вниз.
Безпека польоту
В невеликий корпус дрона примудрилися розмістити повний набір датчиків для забезпечення безпеки польоту та побудови маршруту прямування по повітрю. DJI Spark автоматично розпізнає перешкоди на своєму шляху, а в разі низького заряду акумулятора він сам повертається на лінію старту. Квадрокоптер припаде до душі початківцям пілотам, видеоблогерам і мандрівникам, яким вкрай важлива компактність не на шкоду функціональності.
- Матриця — CMOS 1/2.3"
- Світлосила f/2.6
- Світлочутливість камери (ISO) — 100 – 3200 (відео), 100 – 1600 (фото)
- Витримка — 2 -1/8000s
- Інтервальна зйомка
- Серійна зйомка— 2, 3, 5, 7, 10, 15, 20, 30 або 60 кадр/с
- Автоматичний брекетинг експозиції (AEB) — 3
- Експокорекція — 0.7 EV
Модификації DJI Spark
Ціни на DJI Spark |
---|---|---|---|---|
DJI Spark Fly More Combo | від 29 000 грн. | 1 пропозиція | ||
DJI Spark | від 17 960 грн. | 9 пропозицій |