Квадрокоптер (дрон) Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo (728340)
Фото 7 |
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Comboбазова
Політ:до 35 хв, швидкість 65 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 30 к/с
Камера:вбудована, підвіс для стабілізації
Розміри:складаний
Вага:768 г
Максимальна висота польоту – 800 м. Швидкість набір висоти – до 5 м/с, зниження – до 4 м/с. Версія з комплектацією Combo включає мегафон і пристрій транспортування і скидання вантажу, а також доп. батарею та рюкзак.
Від версії X8 SE 2020 відрізняється більш якісною камерою, 3 поколінням RokLink (10 км із затримкою 130 мс проти 8 км та 220 мс), інтеграцією RemoteID, потужнішим двигуном (висота польоту до 800 м проти 500 м, опір вітру рівня 8 ).
Всі характеристики
Характеристики Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Усі ціни 12 →Квадрокоптер FIMI X8 SE 2022 V2 Combo - 2 АКБ, сумка | 22 099 грн. |
FIMI Х8SЕ 2022 V2 Combo with Megaphone 99-00017965 | 23 499 грн. |
Квадрокоптер Fimi X8 SE 2022 V2 with Megaphone Combo(2*battery+1*bag) (728 | 23 831 грн. |
Квадрокоптер FIMI Х8SЕ 2022 V2 Combo with Megaphone (2*battery+1*bag) | 24 600 грн. |
Квадрокоптер FIMI Х8SЕ 2022 V2 Combo з мегафоном, 2 батареї та сумка у ком | 24 600 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості квадрокоптера Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo:
- Передача зображення системою RokLink на відстані до 10 км.
- Діапазон ISO 100-6400, швидкість затвора 1/250 с - 1/8000 с
- SAR режим для проведення рятувальних операцій (3-кратний цифровий зум і передача поточної позиції дрона)
- Інтеграція RemoteID для відповідності вимогам польотів FAA та EASA
- Захист від дощу та снігу
- Автоматична зйомка панорам
- Можливість встановлення мегафону (радіус дії до 100 м навколо дрону) та пристрою транспортування та скидання вантажу (до 200 г)
Модификації Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Ціни на Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo | від 20 149 грн. | 12 пропозицій | ||
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 | від 22 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →