Корм для кішок Dolina Noteci Premium Cat Rich in Turkey 24 pcs
Товар застарів Тип: вологий корм; Кількість (шт): 24; Вага упаковки (кг): 0.18; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; Загальне призначення: повсякденний; Спеціальне призначення: в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Dolina Noteci →
від 44 грн.
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 52 грн.
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: цісарка, качка, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, преміум
від 59 грн.
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, океанічна риба, преміум
від 65 грн.
вологий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо, риба (5% лосося, 5% форелі), преміум
вологий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти (хв. 5% телятини), зернові культури, мінерали, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, креветки, преміум
вологий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти( з яких яловичина 20%), риба, олія, жир, преміум
від 71 грн.
вологий корм, 0.41 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти 45% (яловичина 5%), злаки, яйця, преміум
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дичина, преміум
від 93 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Turkey 24 pcs 12 шт 24 шт |
|
Без синтетичних ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 164 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 231 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 106 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 177 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 100 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 60%, бульйон з індички, картопля 7%, клас: преміум
від 67 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 102 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 171 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 116 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, свинина, баранина, яловичина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 121 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум