Корм для кішок Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 400 g
від 121 грн. в списокмої списки |
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 400 g 1 шт 0.4 кг1 шт 0.18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 164 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 93 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 132 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, курка, яловичина, морква, коричневий рис, бульйон, мінерали, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 75 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
від 100 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для серця, в составе: яловичина, форель, свинина, бульйон, яйця, мінерали, масло, клас: преміум
від 67 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 81 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 78 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, яловичина, фазан, яйця, гарбуз, макарони, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon
Ціни на Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 400 g | від 121 грн. | 2 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 180 g | від 93 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 121 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 104 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясопродукти (5% від кожного виду птиці), злаки, преміум
від 99 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (5% індички, 5% печінки), злаки, преміум
від 98 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички, олії, жири, мінерали, сушений чебрець, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибопродукти (лосось 5%, форель 5%), преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (мін. 4% курки, хв. 4% качки), злаки, преміум
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% форель, 20% печінка, 15% куряче серце, тельбухи, 2% борошно, преміум
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти (качка), олії та жири, мінерали, сушений чебрець, преміум