Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support
Очікується у продажу 86 грн. Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.18; Вік: Вік: від 12 місяців; дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: лікувальний; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Dolina Noteci →
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, рис, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, коричневий рис, олія, клас: преміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 176 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти 67% (курка), олії та жири, субпродукти, клас: суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: тунець, лосось, клас: холістик
від 162 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 160 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 88 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 120 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 185 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 164 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 121 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 103 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для серця, в составе: яловичина, форель, свинина, бульйон, яйця, мінерали, масло, клас: преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, коричневий рис, олія, клас: преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 100 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 171 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусак, свинина, бульйон, картопля яйця, мінерали, олія, клас: преміум
від 231 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 60%, бульйон з індички, картопля 7%, клас: преміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 107 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 80 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, курка, індичка, яйця, клас: преміум
Корм розроблений для собак:
- при проблемах зі шкірою, наприклад, екземі, свербежі, лупі
- довгошерстих порід
- чия вовна вимагає регенерації, наприклад, після хвороб, перебування у притулку
- виставкових порід
- під час линяння та сезонної зміни вовни
- правильне функціонування та регенерація шкіри
- зменшення виникнення шкірних запалень
- швидше загоєння ран
- блискуча вовна