Мотошина Dunlop SportMax Qualifier II 120/70 R17 58W
Товар застарів 7 079 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Dunlop SportMax Qualifier II 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop SportMax Qualifier II 120/70 R17 58W
Ціни на Dunlop SportMax Qualifier II 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax Qualifier II 120/65 R17 56W | від 4 658 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax Qualifier II 130/70 R16 61W | від 4 323 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax Qualifier II 170/60 R17 72W | від 5 625 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Sportmax Qualifier II 190/50 R17 73W | від 5 625 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Sportmax Qualifier II 200/50 R17 75W | від 10 335 грн. | 4 пропозиції |