Мотошина DURO DM1017 130/70 -12 62M
Фото 8 | Товар застарів 2 131 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: M; |
DURO DM1017 130/70 -12 62M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DURO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DURO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DURO DM1017 130/70 -12 62M
Ціни на DURO DM1017 130/70 -12 62M |
---|---|---|---|---|
DURO DM1017 100/90 R12 59J | від 1 996 грн. | 1 пропозиція | ||
DURO DM1017 120/70 R12 56M | від 1 875 грн. | 4 пропозиції | ||
DURO DM1017 130/70 R12 62M | від 2 098 грн. | 4 пропозиції | ||
DURO DM1017 140/70 R12 65P | від 2 228 грн. | 4 пропозиції |