Мотошина Mitas MC-34 130/70 -12 62P
Відео 1Фото 3 | Очікується у продажу 2 380 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: P; |
Mitas MC-34 130/70 -12 62P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas MC-34 130/70 -12 62P
Ціни на Mitas MC-34 130/70 -12 62P |
---|---|---|---|---|
Mitas MC-34 90/90 -10 50P | від 1 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas MC-34 90/90 R10 50P | від 3 126 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-34 100/90 R10 56P | від 2 248 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-34 110/70 -12 53P | від 2 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas MC-34 110/70 R12 53P | від 4 301 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas MC-34 120/70 -12 51P | від 2 265 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-34 120/70 R12 51P | від 2 326 грн. | 2 пропозиції |