Циркулярна пила DWT HKS12-59 (748519)
DWT HKS12-59 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT HKS12-59
Пила ручна циркулярна DWT HKS12-59 | 2 011 грн. |
Дискова пила DWT HKS12-59 | 2 162 грн. |
Пила ручна циркулярна DWТ HKS12-59 | 2 011 грн. |
Відеоогляди