Ланцюгова пила DWT BKS45-18 B
DWT BKS45-18 B 1.8 кВт / 450 мм / 45 см³2 кВт / 500 мм / 54.6 см³ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BKS45-18 B
Бензинова ланцюгова пила DWT BKS45-18 B (BKS45-18 B) | 4 648 грн. |
Бензинова ланцюгова пила DWT BKS45-18 B | 4 647 грн. |
Бензопила DWT BKS45-18 B | 4 599 грн. |
Бензинова ланцюгова пила DWT BKS45-18 B | 4 652 грн. |
Пила ланцюгова DWT BKS45-18 B | 4 648 грн. |
Модификації DWT BKS45-18 B
Ціни на DWT BKS45-18 B |
---|---|---|---|---|
DWT BKS45-18 B | від 4 599 грн. | 5 пропозицій | ||
DWT BKS55-20 B | від 4 599 грн. | 6 пропозицій |