Навушники
EarFun Air
![]() |
EarFun Air |
|
|
Завдяки чотирьом мікрофонам досягається відмінний рівень шумозаглушення, а голос передається в рази чистіше.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EarFun 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EarFun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EarFun Air
Усі ціни 6 →Навушники EarFun Air Black (TW200B)Бездротові навушники EarFun Air BlackЗустрічайт Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 900 грн. | ![]() |
Навушники EarFun Air Black (TW200B) — компактні True Wireless вкладиші вагою 5,3 г з Bluetooth 5.0, 6 мм драйверами та кодеко... щем SBC для чіткого звуку; працюють до 7 годин на одному заряді і до 28 годин із кейсом, мають діапазон до 15 м, вбудований мікрофон, регулювання гучності та підтримку Google Assistant; сенсорне управління і технологія SweatShield роблять їх зручними для спорту та повсякденного використання, корпус чорного кольору з USB-C зарядкою і захистом від вологи; підходять для більшості портативних і стаціонарних пристроїв із підтримкою Bluetooth. Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 2 896 грн. |
| 4 185 грн. | Продавець: DigiZone |
Зустрічайте бездротові навушники EarFun Air Black – сучасне рішення для високоякісного звуку та комфортного прослуховування Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 893 грн. |
Зустрічайте бездротові навушники EarFun Air Black – сучасне рішення для високоякісного звуку та комфортного прослуховування Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 899 грн. |
Зустрічайте бездротові навушники EarFun Air Black – сучасне рішення для високоякісного звуку та комфортного прослуховування Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 890 грн. | ![]() |
Відеоогляди

EarFun Air Review: Budget wireless earbuds with premium features
31 серпня 202038 608 переглядів

Обзор наушников EarFun Air и EarFun Air Pro. Недорогие наушники с хорошим звуком
11 грудня 20208 133 перегляда

Обзор EarFun Air Pro. Полный фарш за 100$ - TWS с ANC, CVC шумодавом, 3 микрофона, а еще они звучат!
26 травня 20215 910 переглядів

Обзор EarFun Air - TWS наушники за 70$, которые ТЫ захочешь купить... или нет?
29 травня 20213 604 перегляда

TWS наушники Earfun Air - The Best Of The Best? - Экспертное мнение♀️
18 грудня 20202 496 переглядів

Наушники EarFun Air Pro 3 / Обзор
8 червня 20242 332 перегляда

Беспроводные наушники EarFun Air TW200 - 4 ЧАСА АВТОНОМНОСТИ и ХОРОШИЙ ЗВУК
4 грудня 20201 761 перегляд

Лучшие наушники 2023 года по доступной цене EarFun Air Pro 2
26 вересня 2023992 перегляда

Обзор наушников EarFun Air Pro / Честное мнение о наушниках EarFun Air Pro
20 липня 2022655 переглядів

Как подключить наушники EarFun Air Pro к андроид смартфону / Подключить EarFun Air Pro к android
31 липня 2022566 переглядів

EarFun Air Pro SV - лучший компаньон на каждый день
12 листопада 2023263 перегляда

Как сбросить настройки на наушниках EarFun Air Pro / Сброс настроек до заводских на EarFun Air Pro
9 жовтня 2022209 переглядів

The Value At $59 Is Insane! : EarFun Air True Wireless
8 липня 202060 598 переглядів

EarFun Air - Full Review (Music & Mic Samples)
10 липня 202022 946 переглядів

Introducing EarFun Air -Award-winning True Wireless Earbuds
20 травня 202014 017 переглядів

Earfun Air BUY them for their microphones!
29 червня 20209 592 перегляда

Earfun Air Pro SV Review & Comparisons (Earfun Air Pro 2 & Soundcore Life P3)
14 травня 20228 192 перегляда

Earfun Air S Review
16 вересня 20228 087 переглядів

Earfun Free Wirelss Earbuds vs Apple Airpods Comparison
16 серпня 20196 315 переглядів

EarFun Air 4 Wireless Earbuds with Bluetooth 5.0 Noise Cancelling, Wireless Charging Unboxing Review
20 серпня 20214 877 переглядів

EarFun Air Pro 3 Review | Get Them NOW Before the Price Goes Up!
2 лютого 20234 820 переглядів

Anker Soundcore Liberty Air 2 VS Earfun Free - $100 VS $50 Quick comparison of Airpods alternatives
13 травня 20202 774 перегляда

EarFun Air S Review- These are the BEST EARBUDS under $100 for only $53.00!
15 серпня 20222 717 переглядів

Earfun Air Pro 3 - Unboxing & Review
6 лютого 20232 679 переглядів

Hướng dẫn sử dụng và reset tai nghe EarFun Air
21 грудня 20202 668 переглядів

Earfun Air Pro Review | (One Of) The Best Affordable Earbuds
1 червня 20212 313 переглядів

Earfun Air 3 PRO Review | earfun air pro 3 vs oppo enco air 3 pro | Best Tws under 5000 ?
7 вересня 20231 933 перегляда

Earfun Air | Worth $60?
30 липня 20201 888 переглядів

EarFun Air S Unboxing & Review
29 серпня 20221 724 перегляда

EarFun Air 2 Review - Changing the Game!! INCREDIBLE!
6 лютого 20241 373 перегляда

EarFun Air Pro Earbuds Unboxing and Review | The Best Earbuds Under $100?
9 січня 2022857 переглядів

Head to Head - Earfun Air Pro 3 vs. Status Between 3ANC
28 червня 2023694 перегляда

Head to Head - Earfun Air Pro 3 vs. Audio Technica ATH TWX9
19 липня 2023666 переглядів

EarFun Air Pro 3 - basowe słuchawki dokanałowe TWS z dobrym ANC / test, recenzja, review
14 лютого 20236 168 переглядів

Earfun Air S - test ciekawych słuchawek z ANC | test, recenzja, review
23 грудня 20222 111 переглядів

Award Winning Smart True Wireless Earbuds: Are Earfun Air Good Enough?
11 серпня 202018 314 переглядів

Як вибрати навушники

Как выбрать игровую гарнитуру
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 559 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.3, AAC, aptX, активне шумозаглушення, ігровий режим, голосовий асистент, захист від вологи, акумулятор: 54 мАгод, до 7 год, з кейсом + 37 год
від 3 249 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.2, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 20 год
від 2 402 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.4, AAC, LDAC, aptX, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, акумулятор: до 6 год, з кейсом + 26 год
від 2 645 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 7.5 год, з кейсом + 28 год
від 3 050 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.3, AAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 50 мАгод, до 10 год, з кейсом + 40 год
від 2 650 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.0, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 9 год, з кейсом + 40 год
від 2 990 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.2, aptX, ігровий режим, акумулятор: до 7 год, з кейсом + 30 год
від 2 979 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.2, активне шумозаглушення, ігровий режим, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 9 год, з кейсом + 21 год
від 3 119 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.1, AAC, ігровий режим, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 45 мАгод, до 8 год, з кейсом + при 50% гучності
від 2 793 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.2, AAC, захист від вологи, 20 –20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 60 мАгод, до 8 год, з кейсом + 32 год
від 2 832 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год
від 2 999 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.0, захист від вологи, акумулятор: до 3.5 год