Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   EarFun
Навушники

EarFun Wave Pro (HP200B)

Фото - Навушники EarFun Wave Pro
Відео 24Фото 15
EarFun Wave Pro
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Радіус дії15 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку55 мс
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників800 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)55 год
Час роботи (без шумозниження)80 год
Швидка зарядка10 хвилин на 10 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага268 г
Офіційний сайтmyearfun.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Маркування виробника
HP200B

Активне шумозаглушення, хороша автономність, ігровий режим. Завдяки п'яти мікрофонам досягається відмінний рівень шумозаглушення, а голос передається в рази чистіше.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EarFun 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EarFun.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити EarFun Wave Pro

Усі ціни 11 →

Навушники з мікрофоном Earfun Wave Pro Black

Бездротові навушники Earfun WavePro (чорні)Візьміть навушники Earfun WavePro і відкрийте для себе новий вимір звуку! Завдяки... ще40-міліметровим динамікам вони забезпечують високоякісний звук, а сертифікація Hi-Res Audio гарантує, що кожна нота буде відтворена з найвищою якістю, передаючи оригінальну глибину та деталізацію пісень. Вони використовують технологію ANC і мають час роботи до 80 годин. Ви можете підключити їх до свого пристрою як бездротовим способом через Bluetooth, так і дротовим через 3,5-мм аудіопорт. Вбудований мікрофон з алгоритмом штучного інтелекту дозволить вам вести кришталево чисті розмови, усуваючи фоновий шум. Додаток EarFun Audio дозволяє налаштувати звучання навушників відповідно до ваших уподобань.Пориньте у світ улюблених мелодійВідчуйте музику так, як ви ніколи раніше не відчували. Завдяки вдосконаленим 40-міліметровим драйверам DLC і PET навушники відтворюють звук з неперевершеною чистотою і глибиною. Завдяки сертифікації Hi-Res Audio та підтримці аудіокодеків LDAC, EarFun WavePro забезпечують точне відтворення звуку, а це означає, що ви зможете почути навіть найдрібніші деталі у вашій улюбленій музиці. EarFun WavePro перенесуть вас прямо в центр подій, пропонуючи якість звуку, про яку ви раніше могли тільки мріяти.Зосередьтеся на головномуПориньте у звуки улюбленої музики, без відволікаючого фонового шуму. Технологія ANC надійно приглушує зовнішній шум до 45 дБ, дозволяючи вам зосередитися на звуках, які ви дійсно хочете почути. Крім того, режим Anti-Wind Noise усуває дратівливий шум вітру, а це означає, що ви можете насолоджуватися чистим звуком навіть на вулиці.Чіткий зв'язок за будь-яких умовТепер ви можете бути впевнені, що ваші телефонні
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 893 грн.

Навушники Earfun Wavepro Beige (HP200W)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 829 грн.

Навушники EarFun Wave Pro ANC Black

Преміальне активне шумозаглушення до 45 дБ. Технологія активного шумозаглушення EarFun QuietSmart 2.0 інтелектуально змен... щешує зовнішній шум до 45 дБ для захопливого прослуховування, використовуючи 5 вдосконалених мікрофонів ANC, які активно контролюють різні частоти, щоб досягти виняткових вражень від прослуховування. Звук високої роздільної здатності з LDAC. Відчуйте справжню
Mobicase.netЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 599 грн.

Бездротові навушники Earfun Wave Pro Bluetooth 5.0 beige VSLU3980459

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
3 600 грн.

EarFun Wave Pro — бездротові навушники з ANC, Hi-Res Audio, LDAC, до 80 год роботи

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmazioMarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 800 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на EarFun Wave Pro

Відеоогляди