ДБЖ EAST AT-UPS2000RT-RACK 2000 ВА
Фото 4 |
EAST AT-UPS2000RT-RACK 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS2000RT-RACK 2000 ВА
East awaryjny UPS AT-UPS2000RT RACK (7387) | 31 920 грн. |
East awaryjny UPS AT-UPS2000RT RACK (7387) | 32 718 грн. |
East awaryjny UPS AT-UPS2000RT RACK (7387) | 33 516 грн. |
Модификації EAST AT-UPS2000RT-RACK
Ціни на EAST AT-UPS2000RT-RACK |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS1000RT-RACK 1000 ВА | від 24 822 грн. | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS2000RT-RACK 2000 ВА | від 31 920 грн. | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS3000RT-RACK 3000 ВА | від 47 800 грн. | 6 пропозицій |