ДБЖ Powercom MRT-2000 2000 ВА
Відео 2Фото 4 |
Powercom MRT-2000 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MRT-2000 2000 ВА
Усі ціни 24 →Джерело безперебійного живлення Powercom MRT-2000 Schuko 2000ВА / 2000Вт о | 33 846 грн. |
ИБП Powercom MRT-2000 | 38 376 грн. |
Powercom MRT-2000 Schuko офіційна гарантія | 34 149 грн. |
Powercom Powercom MRT-2000 LCD 2000VA PF=1 online RS232 USB 2 Schuko | 33 846 грн. |
Powercom Macan MRT-2000 Schuko | 33 846 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MRT-2000
Ціни на Powercom MRT-2000 |
---|---|---|---|---|
Powercom MRT-1000 1000 ВА | від 18 216 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom MRT-1500 1500 ВА | від 21 909 грн. | 14 пропозицій | ||
Powercom MRT-2000 2000 ВА | від 25 124 грн. | 24 пропозиції | ||
Powercom MRT-3000 3000 ВА | від 32 009 грн. | 23 пропозиції |