ДБЖ EAST EA-901P-SRT 24V 2/9 LCD IEC 1000 ВА
Фото 4 |
EAST EA-901P-SRT 24V 2/9 LCD IEC 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EAST EA-901P-SRT 24V 2/9 LCD IEC
Ціни на EAST EA-901P-SRT 24V 2/9 LCD IEC |
---|---|---|---|---|
EAST EA-901P-SRT 24V 2/9 LCD IEC 1000 ВА | від 11 426 грн. | 2 пропозиції | ||
EAST EA-902P-SRT 48V 4/9 LCD IEC 2000 ВА | від 20 499 грн. | 2 пропозиції | ||
EAST EA-903P-SRT 72V 6/9 LCD IEC 3000 ВА | від 24 960 грн. | 2 пропозиції |