ДБЖ EAST AT-UPS850-LED 850 ВА
Фото 4 |
EAST AT-UPS850-LED 850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS850-LED 850 ВА
ДБЖ безперервної дії (Online) East AT-UPS850-LED | 3 723 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) East AT-UPS850-LED | 3 713 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) East AT-UPS850-LED | 3 719 грн. |
Модификації EAST AT-UPS850-LED
Ціни на EAST AT-UPS850-LED |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS650-LED 650 ВА | від 3 174 грн. | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS850-LED 850 ВА | від 3 713 грн. | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS2000-LED 2000 ВА | від 8 652 грн. | 1 пропозиція |