ДБЖ FSP iFP 1000 1000 ВА (PPF6001306)
Фото 5 |
FSP iFP 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 1000 1000 ВА
Усі ціни 32 →FSP FSP iFP (PPF6001306) 1000VA | 5 538 грн. |
Джерело безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306) | 5 212 грн. |
ДБЖ FSP iFP 1000VA PPF6001306 | 5 232 грн. |
ДБЖ FSP iFP 1000VA (PPF6001306) | 5 232 грн. |
Устройство бесперебойного питания FSP iFP-1000 (PPF6001306) | 5 538 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FSP iFP 1000
Ціни на FSP iFP 1000 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 ВА | від 4 953 грн. | 32 пропозиції | ||
FSP iFP 1500 1500 ВА | від 5 540 грн. | 41 пропозиція | ||
FSP iFP 2000 2000 ВА | від 8 810 грн. | 41 пропозиція |