ДБЖ EAST EA620 SRT 2000 ВА
EAST EA620 SRT 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EAST EA620 SRT
Ціни на EAST EA620 SRT |
---|---|---|---|---|
EAST EA610 SRT 1000 ВА | від 11 249 грн. | 1 пропозиція | ||
EAST EA615 SRT 1500 ВА | від 13 399 грн. | 1 пропозиція | ||
EAST EA620 SRT 2000 ВА | від 15 499 грн. | 1 пропозиція | ||
EAST EA630 SRT 3000 ВА | від 21 149 грн. | 1 пропозиція |