ДБЖ 2E 2E-RE1200 1200 ВА
2E 2E-RE1200 1200 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторRack (у стійку)
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги162 – 295 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність720 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом3 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняUSB type B
SmartSlot
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)132x438x308 мм
Висота (unit)3 U
Вага11.6 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2022
Надійне та ефективне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою керування та виконанням для кріплення у стійку (висота 3U). Оснащений двома вбудованими акумуляторами (свинцево-кислотні AGM-батареї) сумарною ємністю 14 Аг та напругою 12 В. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на використання у складі систем тимчасового аварійного живлення серверного та мережевого обладнання.
Може керуватися за допомогою USB або мережі Ethernet (за протоколом SMTP). Забезпечує ефективну стабілізацію вхідної напруги в діапазоні від 162 до 295 В і згладжує стрибки напруги при перемиканні. Дозволяє регулювати напругу на виході (220, 230 або 240 В). Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє джерелу безперебійного живлення 2E 2E-RE1200 працювати з найширшим асортиментом різних блоків живлення. Номінальна потужність цієї моделі становить 720 Вт і при навантаженні 360 Вт цей ДБЖ зможе пропрацювати близько 5 хв, чого достатньо для коректного завершення роботи. Для підключення резервованого навантаження передбачено три роз'єми EU Type F (євророзетка).