ДБЖ Eaton 5P 650I Rack 1U Netpack Gen2 650 ВА (5P650IRNG2)
![]() | Товар застарів Тип: інтерактивне; Форм-фактор: Rack (у стійку); Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Діапазон вхідної напруги (В): 150 – 294; Пікова вихідна потужність (ВА): 650; Номінальна вихідна потужність (Вт): 520; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Розміри (мм): 43x438x361; Висота (unit): 1 |
Eaton 5P 650I Rack 1U Netpack Gen2 650 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Модификації Eaton 5P 650I Rack 1U Netpack Gen2
| Ціни на Eaton 5P 650I Rack 1U Netpack Gen2 |
|---|---|---|---|---|
| Eaton 5P 850I Rack 1U Netpack Gen2 850 ВА | від 54 449 грн. | 1 пропозиція | ||
| Eaton 5P 1150I Rack 1U Netpack Gen2 1150 ВА | від 70 181 грн. | 1 пропозиція | ||
| Eaton 5P 1550I Rack 1U Netpack Gen2 1550 ВА | від 64 487 грн. | 1 пропозиція | ||