ДБЖ Eaton 5P 1550I 1550 ВА
Фото 5 |
Eaton 5P 1550I 1550 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 5P 1550I 1550 ВА
Усі ціни 35 →Eaton Eaton 5P 1550VA (9210-6385) | 29 999 грн. |
EATON 5P 1550I (9210-6385) | 28 350 грн. |
ДБЖ Eaton 5P 1550VA (9210-6385) | 31 649 грн. |
ДБЖ Eaton 5P 1550VA (9210-6385) 9210-6385 | 27 474 грн. |
Eaton 9210-6385 | 27 405 грн. |
ще 20 пропозицій
Пристрій призначений насамперед для використання в офісі. ДБЖ здатний працювати цілодобово, підтримуючи функціонування серверного та іншого IT обладнання. Апарат захищає дорогу техніку від перепадів напруги. Прилад досить важкий, тому найкраще ставити його на підлогу. Звернув увагу на цю модель через широкий діапазон вхідної напруги. Апарат добре перетравлює від 160 до 290 В без переходу на роботу від акумуляторів. Батареї використовуються лише під час припинення подачі електроенергії. Кілька разів пропадало світло на годину, але запасу вистачило, щоб сервак продовжував функціонувати. Цікаво реалізовано систему оптимізації споживання. Коли світла немає, то можна відключити деяке обладнання, яке не є критично важливим, щоб сервер працював якомога довше. За залишком енергії вийде стежити за допомогою дисплея або за допомогою спеціального програмного забезпечення. Система досить точно оцінює кількість заряду в акумуляторах. Приємно, що апарат має розвинені комунікаційні можливості. Є USB-порт та RS232. Є також маленький блок клем для аварійного відключення живлення. За три місяці роботи у постійному режимі критичних проблем виявлено не було. Єдине, що USB-порт та RS232 не працюю одночасно, тільки послідовно. Така ось особливість цієї моделі. користуюся Eaton 5P 1150I місяць і більше
ПО позволяет выключать, включать серваки? |
Додати відгук
Модификації Eaton 5P 1550I
Ціни на Eaton 5P 1550I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5P 650I 650 ВА | від 10 554 грн. | 8 пропозицій | ||
Eaton 5P 850I 850 ВА | від 15 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Eaton 5P 1150I 1150 ВА | від 19 999 грн. | 29 пропозицій | ||
Eaton 5P 1550I 1550 ВА | від 26 528 грн. | 35 пропозицій |