Заглибний насос EBARA Idrogo M 40/08
Очікується у продажу 20 895 грн. Тип: занурювальний колодязний насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 4800; Макс. напір (м): 43; Максимальний розмір частинок (мм): 2.5; Потужність двигуна (Вт): 600; Клас захисту (IP): 68; Країна походження бренду: Японія; Габарити (мм): 138x513; |
EBARA Idrogo M 40/08 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості заглибного насоса EBARA Idrogo M 40/08:
- Доступний варіант з трифазним двигуном. Габарити і вага насоса при цьому відрізняються
- Моделі з індексом A обладнані поплавковим вимикачем
Модификації EBARA Idrogo M 40/08
Ціни на EBARA Idrogo M 40/08 |
---|---|---|---|---|
EBARA Idrogo M 40/06 | від 25 830 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA Idrogo M 40/10 | від 24 960 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 40/12 | від 27 760 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 40/15 | від 26 680 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 80/12 | від 39 360 грн. | 1 пропозиція |