Заглибний насос EBARA Idrogo M 80/12
EBARA Idrogo M 80/12 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості заглибного насоса EBARA Idrogo M 80/12:
- Доступний варіант з трифазним двигуном. Габарити і вага насоса при цьому відрізняються
- Моделі з індексом A обладнані поплавковим вимикачем
Модификації EBARA Idrogo M 80/12
Ціни на EBARA Idrogo M 80/12 |
---|---|---|---|---|
EBARA Idrogo M 40/06 | від 25 830 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA Idrogo M 40/10 | від 24 960 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 40/12 | від 27 760 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 40/15 | від 26 680 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Idrogo M 80/12 | від 39 360 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →