Заглибний насос EBARA DW VOX 100
EBARA DW VOX 100 продуктивнівихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель DW VOX 100 M — оснащений однофазним двигуном. Габарити насоса при цьому — 228x515
Модификації EBARA DW VOX 100
Ціни на EBARA DW VOX 100 |
---|---|---|---|---|
EBARA DW VOX 100 | від 32 800 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA DW VOX 150 | від 42 680 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA DW VOX 300 | від 48 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →