Кружка-термос Edenberg EB-627 0.48 л
Edenberg EB-627 |
|
Зберігає напої гарячими до 7 годин і холодними – до 14 годин. Внутрішнє покриття з кераміки для запобігання присмаку сталі. блокування від випадкового натискання кнопки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-627 0.48 л
Усі ціни 43 →Універсальний повсякденний термокухоль Edenberg EB-627 480 мл оливковий | 414 грн. |
Універсальний повсякденний термокухоль Edenberg EB-627 480 мл червоний | 414 грн. |
Універсальний повсякденний термокухоль Edenberg EB-627 480 мл чорний | 414 грн. |
Універсальний повсякденний термокухоль Edenberg EB-627 480 мл помаранчевий | 414 грн. |
Термокружка Edenberg 480 мл із нержавіючої сталі (EB-627) Green | 375 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →