Кружка-термос Edenberg EB-622 0.38 л
Edenberg EB-622 |
|
Зберігає напої гарячими до 7 годин і холодними – до 14 годин. Внутрішнє покриття з кераміки для запобігання присмаку сталі. блокування від випадкового натискання кнопки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-622 0.38 л
Усі ціни 15 →Термокухоль Edenberg EB-622-Blue 380 мл блакитний | 276 грн. |
Термокухоль Edenberg EB-622 red червоний 380 мл | 319 грн. |
Термокружка Edenberg EB-622 кухоль-термос тамблер чашка для гарячих напоїв | 419 грн. |
Термокружка кружка термос для горячих напитков 380 мл Edenberg EB-622 Черн | 433 грн. |
Термокружка кружка термос горячих напитков 380 мл Edenberg EB-622 Черная/к | 433 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →