Кружка-термос Kamille 2067 0.48 л
Відео 1Фото 7 |
Kamille 2067 0.38 л0.48 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamille.
Купити Kamille 2067 0.48 л
Усі ціни 33 →Термокружка Kamille 480мл зеленый KM-2067 | 383 грн. |
Термочашка Kamille 480 мл, з нержавіючої сталі KM-2067 | 368 грн. |
Термокружка Kamille 480мл з нержавіючої сталі KM-2067 | 399 грн. |
Термокружка Kamille 480мл коричневый KM-2067 | 383 грн. |
Термокружка Kamille 480мл красный KM-2067 | 383 грн. |
Недорога польська термокружка
Польська торгова марка Kamille разом з брендами Besser, Valsar і Skaut належить компанії Ravex Group. Під цим ім'ям випускається широкий асортимент доступних товарів для домашнього господарства: посуд, кухонне приладдя, дрібна побутова техніка, а також аксесуари для ванних кімнат. Особливу увагу компанія приділяє виробництву термостатичного посуду, пропонуючи споживачеві великий вибір в лінійці термосів різного об'єму. Недорога кружка-термос Kamille 2067 відмінно зберігає гарячі та холодні напої і чудово підходить для піших прогулянок, далеких поїздок, а також подорожей в автомобілі.
Гумова накладка і ремінець для перенесення
Термокружка виготовлена з якісних матеріалів, що дозволяють підтримувати температуру напоїв до 8 ч. Корпус виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі з матовим покриттям чорного кольори. Його зовнішня поверхня забезпечена шаром термопластичної гуми (TRP) з рельєфним малюнком у вигляді написів «Coffee». Завдяки цій накладці чашка не вислизає з рук навіть коли вона волога. Пластикова кришка з силіконовим кільцем ущільнення загвинчується на горловину з різьбленням, забезпечуючи відмінну герметичність ємності 0.48 л, яка дійсно не протікає. По центру кришки розташована кнопка пружинного клапана, що спрацьовує при натисканні з чітким кліком. Для зручності перенесення до боковини кришки прикріплений міцний ремінець з поліестеру. Модель представлена в 4 варіантах виконання із зовнішньою гумовою накладкою синього, зеленого, червоного і коричневого кольорів. Чашка дуже гідна і позбавлена очевидних недоліків.
Модификації Kamille 2067
Ціни на Kamille 2067 |
---|---|---|---|---|
Kamille 2069A 0.38 л | від 353 грн. | 45 пропозицій | ||
Kamille 2067 0.48 л | від 346 грн. | 37 пропозицій |