Зварювальний напівавтомат-інвертор Edon MIG-308
Відео 3Фото 4 |
Edon MIG-308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon MIG-308
Усі ціни 7 →Сварочный полуавтомат инверторный Edon MIG-308 (+MMA) | 10 369 грн. |
Сварочный полуавтомат Edon MIG-308 (+MMA) 061116415 | 9 967 грн. |
Зварювальний напівавтомат 2 в 1 MMA+MIG Edon MIG-308 | 13 953 грн. |
Зварювальний напівавтомат Edon MIG-308 | 10 943 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний Edon MIG-308+ММА | 11 786 грн. |
Напівавтомат зварювальний Edon MIG-308 (+MMA) | 12 051 грн. |
Напівавтомат зварювальний Edon MIG-308 V (+MMA) | 8 778 грн. |
Це перший напівавтомат у мене в руках. Зварюванням задоволений, виявляється я вмію варити метал. Перша котушка дроту постійно заплуталася, грішу на якість намотування дроту. Апаратом задоволений. Потужна, зручна, проста у використанні зварювання Поки що не помітив. Женя Шпигун: користуюся Edon MIG-308 кілька місяців |
Захотів взяти зварювальний за доступною ціною. Після довгих оглядів відео та відгуків на сайтах, зупинився на даній моделі. Як напівавтомат працює відмінно, пробував флюсовою дротом і звичайною. Електрод 3ка взагалі клас, ніяких посадок струму при зварюванні немає. А з огляду на те, що в мережі буває 190-200в(в гаражі) а його ККД не падає через це. То краще апарат для гаражних робіт і бажати нічого. Ціна та якість зварних швів. Кабель маси короткий, та й загалом якість кабелів не дуже, але на якийсь час роботи вистачить. користуюся Edon MIG-308 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →