Зварювальна маска-хамелеон Tex-AC TA-02-321
Фото 4 |
Tex-AC TA-02-321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-02-321
МАСКА ЗВАРЮВАЧА TEX.AC ТА-02-321 | 699 грн. |
Зварювальна маска-хамелеон Tex.AC TA-02-321 (90х35 мм) | 721 грн. |
Маска зварювальна TexAC ТА-02-321 | 721 грн. |
Маска зварювальна Тех.АС TA-02-321 (90х35 мм) хамелеон автоматичний світло | 829 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →