Зварювальна маска-хамелеон X-Treme WH-1000 (97731)
Фото 4 |
X-Treme WH-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог X-Treme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі X-Treme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити X-Treme WH-1000
Усі ціни 12 →Маска сварочная X-Treme WH-1000 | 566 грн. |
Маска зварника хамелеон X-TREME WH-1000 (97731) | 536 грн. |
Маска сварщика X-TREME хамелеон WH-1000 (97731) 97731 | 559 грн. |
Маска зварювальника X-TREME хамелеон WH-1000 (97731) 97731 | 532 грн. |
Маска зварювальна X-Treme WH-1000 (97731) | 530 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →