Акваріумний компресор EHEIM Universal 3400
Фото 4 |
EHEIM Universal 3400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EHEIM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EHEIM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EHEIM Universal 3400
Помпа EHEIM Universal 3400 (1262010) | 12 224 грн. |
Помпа EHEIM Universal 3400 (1262210) | 10 323 грн. |
Насос Eheim universal 3400 10м. (1262010) | 10 186 грн. |
Насос Eheim universal 3400 (1262210) | 8 603 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →