Акваріумний компресор AquaLighter aPUMP USB
Відео 1Фото 4 |
AquaLighter aPUMP USB |
|
Час безперервної роботи від power bank (10000 мАгод) - 25 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaLighter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaLighter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaLighter aPUMP USB
Усі ціни 7 →Акваріумний безшумний компресор Collar aPUMP Usb 5V для акваріумів до 100 | 697 грн. |
Компресор для акваріума Aqualighter aPUMP USB (5V) безшумний до 100 л (791 | 697 грн. |
Aqualighter Компресор для акваріума Aqualighter aPUMP USB (5V) безшумний д | 697 грн. |
Безшумний акваріумний компресор AquaLighter aPUMP USB (5V) до 100 л (7910C | 759 грн. |
Компресор Collar aPUMP USB тихий і компактний для акваріумів до 100 л (791 | 648 грн. |
Безшумний компресор акваріумний aPUMP USB (5V) для акваріумів до 100 л | 1 046 грн. |
Безшумний акваріумний компресор aPUMP USB (5V) для акваріумів до 100 л | 697 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →