Акваріумний компресор AquaLighter aPUMP Maxi
Відео 1Фото 7 |
AquaLighter aPUMP Maxi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaLighter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaLighter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaLighter aPUMP Maxi
Усі ціни 10 →Компресор AquaLighter aPUMP Maxi для акваріумів до 200 л | 679 грн. |
Компресор для акваріума Aqualighter aPUMP MAXI безшумний до 200 л (7915) 7 | 679 грн. |
Aqualighter Компресор для акваріума Aqualighter aPUMP MAXI безшумний до 20 | 679 грн. |
Компресор Collar aPUMP MAXI безшумний акваріумний (7915) | 699 грн. |
Акваріумний компресор AquaLighter aPUMP MAXI до 200 л | 679 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →