Праска Eldom Drift DA35
Фото 6 |
Закрити
Шапка
Eldom Drift DA35 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Drift DA35
Усі ціни 6 →Утюг Eldom DA35 Drift blue DA35NПаровойХарактер Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 149 грн. |
Праска Eldom DA35 Drift blue DA35NПарова
Характерною особливістю парових прасок є резервуар, який регулярно наповнюється водою. Під дією тепла вона перетвор... щеюється на пару, що виходить з отворів. Після цього одяг зволожується і дуже легко прасується. Висока ефективність і надійна конструкція є одними з головних переваг цих приладів. Крім того, багато моделей доступні за дуже привабливою ціною.
Автоматичне вимкнення праски
Деякі праски оснащені спеціальним датчиком, який бездоганно визначає рух приладу. Коли праска залишається нерухомою протягом певного періоду часу, вона автоматично вимикається. Безумовно, варто обирати саме такі моделі, оскільки вони гарантують дуже високий рівень безпеки. Якщо, виходячи з дому, ви постійно цікавитесь, чи вимкнута праска, вам обов'язково варто замислитись над придбанням такого обладнання.
Краплинний замок
Краплевловлюва Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 153 грн. |
Праска з парою Eldom DA35FПрасування - це виснажливе заняття, яке не всім подобається... Але з хорошою праскою воно завжди буде швидким і безпроблемн... щеим!
Функціональніс Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 652 грн. |
Утюг с паром Eldom DA35FГлажка - это утомительное занятие, которое не всем нравится... Но с хорошим утюгом оно всегда будет быстрым и беспроблемным!Ф... щеункциональность и современный дизайн - вот сильные стороны DA35 DRIFT. Благодаря системе ANTI DRIP вам не придется беспокоиться о том, что вода будет капать с подошвы, когда температура утюга будет слишком низкой для образования пара. О комфорте и безопасности глажки также заботится функция "пожарный". Отличное решение для всех, кто отвлекается! Благодаря этой функции утюг автоматически выключается примерно через 30 секунд, если оставить его в горизонтальном положении, и примерно через 8 минут в вертикальном. Все, что вам нужно сделать, это энергично встряхнуть его, чтобы перезапустить. Машина также оснащена керамической подошвой, стиральной машиной и фильтром против накипи. Выберите цвет, который вам больше всего подходит, и наслаждайтесь глажкой, которая всегда проходит безупречно!Особ Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 648 грн. |
Праска Eldom DA35 Drift blueПарова
Автоматичне Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 143 грн. |
Праска з парою Eldom DA35FПрасування - це виснажливе заняття, яке не всім подобається... Але з хорошою праскою воно завжди буде швидким і безпроблемн... щеим!
Функціональніс Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 642 грн. |
АксесуариВсі аксесуари для Eldom Drift DA35 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 374 грн.
побутова, 2600 Вт, покриття: антипригарне, пар, 30 г/хв, паровий удар 100 г/хв, автовимкнення
від 983 грн.
побутова, 2000 Вт, покриття: антипригарне, пар, 24 г/хв, паровий удар 85 г/хв, противапняний стрижень
від 2 090 грн.
побутова, 2200 Вт, покриття: керамічне, пар, 35 г/хв, паровий удар 100 г/хв, автовимкнення
від 2 202 грн.
побутова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 45 г/хв, паровий удар 160 г/хв, автовимкнення
від 1 746 грн.
побутова, 2600 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 200 г/хв, автовимкнення
від 1 732 грн.
побутова, 3000 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 105 г/хв, автовимкнення
від 1 690 грн.
побутова, 2200 Вт, покриття: керамічне, пар, 35 г/хв, паровий удар 160 г/хв, автовимкнення
від 1 441 грн.
побутова, 2800 Вт, покриття: керамічне, пар, 35 г/хв, паровий удар 100 г/хв, автовимкнення
від 1 890 грн.
побутова, бездротова, 2600 Вт, покриття: керамічне, пар, 25 г/хв, автовимкнення, легка