Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 180 Classic
Відео 1Фото 4 |
Leifheit Pegasus 180 Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 180 Classic
Усі ціни 22 →Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 180 Solid 18 м (17304371) 17304371 | 2 239 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Pegasus 180 Solid 157х87х66см (81514) | 2 156 грн. |
Сушка Leifheit Pegasus 180 Solid (81514) | 2 220 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit PegAsus 180 Classic 81514 | 1 983 грн. |
Leifheit 81514 Pegasus 180 Classic 81514Pegasus180Classic | 2 005 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Leifheit Pegasus 180 Classic:
- 2 тримача для дрібних предметів
- Фіолетовий
- Зелений
- Модель Pegasus 180 Classic — без сумочки для прищіпок і без коліщаток
- Модель Pegasus 180 Plus — з сумочкою для прищіпок і без коліщаток
- Модель Pegasus 180 Plus Mobile — з сумочкою для прищіпок і з коліщатками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →